אלמנטור – סקירה

מאז שמערכת ההפעלה וורדפרס יצא אל עולם, הפכה מלאכת בניית אתרים וגם עיצוב להרבה יותר פשוטה יחד עם אבטחת מידע ופרמטרים אחרים חשובים, עקב קוד פתוח שבעזרתו ניתן לבנות מגוון כלים חיצוניים שמתממשקים עם המערכת ומספקים את פתרונם. אין ספק שאחד התוספים הפופולאריים ביותר בעולם ומערכת בנייה ועיצוב אתרים פשוטה וידידותית, הוא אלמנטור – בילדר בניית אתרים ידידותי. נתגאה לומר שמדובר בפיתוח ישראלי 😊.

אז, מה הוא אלמנטור? למה הוא מומלץ? מחירים ולשאר ירקות… המשיכו לקרוא.

אלמנטור - סקירה

מה הוא אלמנטור – רקע קצר

אלמנטור הוא פיתוח ישראלי ומערכת בנייה ועיצוב אתרים ידידותית שעובדת על בסיס "דראג&דרופ" – כלומר, למשוך את האלמנט לזרוק אותו במיקום שנבחר.
מדובר בתוסף חיצוני אשר ניתן להוריד בספריית התוספים של וורדפרס, מתקינים ומפעלים אותו ומקבלים פתרון מידי לבנייה ועיצוב האתר. רוב גדול מהאתרים בישראל בנויים על ידי אלמנטור.
המערכת מאד ידידותית, וניתן לבנות בה הכל, להגדיר בה צבעים גלובאליים, פונטים גלובאליים, עריכת עמודי קטגוריה, שורט קוד מהירים ואפשרויות עיצוב בלתי נגמרות. כלי מאד מוצלח ומתאים לכל אתר ועסק בישראל.

כדאי לבנות אתר על ידי אלמנטור?

קודם כל, כן. לבנות אתר על בסיס אלמנטור מעניק לכם חופשיות מצד מתכנת ואפשרויות שינוי לא מוגבלות וללא תלות. מעבר לכך, התוסף חי ובועט לא מעט שנים, וכך עם הזמן יודע להתממשק עם תוספים שונים כמו YOAST SEO, תגיות HTML, BreadCrumbs ועוד. כך, שגם עבור קידום אתרים (SEO) המערכת נותנת מענה טוב מאד.
בנוסף לכל זה, המערכת פשוטה וקלה ללמידה. כל אחד לאחר התנסות מינימלית או כמה הדרכות בסרטוני יוטיוב יכול להתחיל להתעסק עם התוסף. כמובן, שכדאי ללמוד לעומק לפני שמתחילים להציע שירותים חדשים וכדומה, אך החיסכון במתכנת מגיע למאות ואפילו אלפי שקלים.

הדעה הרווחת היא אכן להשתמש באלמנטור (כמו שאנחנו משתמשים ממש באתר הזה 😊) ולייצר עיצוב ואתר מותאמים למנועי חיפוש, נעימים בחווית המשתמש שלהם ובמחירים נוחים מאד.

כמה עולה אלמנטור?

המערכת בנויה בשיטת תשלום די בסיסית והיא לפי כמות אתרים.
רישיון אלמנטור ניתן לרכישה לפי התנאים הבאים:

1. לאתר אחד המחיר יהיה 49$ לשנה
2. ל-25 אתרים המחיר יהיה 200$ לשנה
3. ל-100 אתרים המחיר יהיה 500$ לשנה
4. ל-1000 אתרים המחיר יהיה 1000$ לשנה.

הרישיון מקנה את שלמות האפשרויות שהמערכת מציעה, כולל מגוון תבניות (טמפלטים) ושירות לקוחות פרימיום.
כמו כן, אם אין לכם ניסיון ואתם רק רוצים ללמוד, ניתן להתקין באתר את הגירסה החינמית של אלמנטור, ובכך להתחיל להתנסות וללמוד איך היא עובדת.

אלמנטור

לסיכום,

אלמנטור פרו היא מערכת מצויינת ונכונה למלאכת בניית אתרים, הן ברמת בעיצוב והן ברמת הבנייה עצמה. המחירים נוחים ובהתאם לאיכות המערכת, השידרוגים כמעט וללא באגים תמיד, ותוצר האתר בזכותה מצוין ויפה.

רוצים לקרוא שוב משהו ספציפי?
חבר צריך לדעת? שתפו אותו!
להצעת מחיר מלאו את הטופס