תוכן הוא המלך – בחיים ובאתרים

במבט לאחור, אפשר לשים לב שאינטנרט התפתח בצורה ניכרת, עלו לרשת המוני אתרים חדשים המשלבים בלוגים חדשותיים ונישתיים, רשתות חברתיות, שירותים ועוד.

אפשר לשים את האצבע על הטכנולוגיה, שמפתחת כל הזמן וממש בכל רגע. נולדים קונספטים חדשים לעולם, דבר שמוביל לשלל חידושים בעולם התוכן כמו מושגים ורעיונות. 

בתוך כך, לא מן הנמנע כי תחום קידום תוכן, המשפיע על קהלים באתרים המקדמים תכנים מגוונים.

אפשר לתת לדוגמא את נישת הגיימינג – המון משחקים חדשים מידי שנה, יוצרים רעיונות כתיבה, מדריכים, סקירות ומושגים חדשים הנכתבים בבלוגים רלוונטיים. לדגומא הבלוג gamingtrends.net.

רוצים דוגמא לאתר ישראלי? המשיכו לקרוא.

הנה אתר בארץ שעושה את זה כמו שצריך

s-i-m.co.il זו דוגמא טובה. האתר מקודם נהדר והיכולת בהמשכיות שלו היא טובה מאד.

האתר עוסק בבנייה בעץ, עבודות כמו דקים וכדומה. אפשר לראות כי בכל נושא באתר כבר עכשיו או בוודאות עתיד להיות תוכן רלוונטי. כלל התוכן שם תורם לקידום כמובן, אך תורם גם לחיים של הקוראים על ידי מתן פתרונות, בחירה נכונה של עץ לדוגמא ועוד.

האתר נראה בשלבים הראשונים שלו, אך אם נראה את הגרף באחד מכלי הקידום המנתחים אתרים, אין ספק כי המגמה חיובית, מאד. התוכן מקיף ומעניק מידע רב. גם כגולש הייתי שמח להיעזר באתר מהסוג הזה – וזה בדיוק מה שגוגל מחפש מאתרים.

תוכן שהוא איכותי, שהוא מענה רלוונטי, שהוא מקיף בקטגוריות רלוונטיות לתחום, כתוב היטב ולא מרבה במילים מיותרות.

תוכן הוא המלך

אמירה ששמענו אין ספור פעמים, אבל, היא הנכונה ביותר שנשמע.

חשוב להבין, תוכן הוא הכלי היחיד שבאמצעותו ניתן לקבל החלטה כגולש באתרי אינטרנט, אם זה להזמין בעל מקצוע או להתקשר או לרכוש מוצר לתינוקות ואפילו ספר מחנות דיגיטלית.

הגולשים מתבססים על התוכן, והתוכן הוא הקלף החזק ביותר של מנהלי ומקדמי האתרים. השימוש בו חייב להתבצע באפיון מדוייק, במידע אמיתי ורלוונטי, במילים מניעות לפעולה וכמובן עברית ללא שגיאות כתיב.

איפה התוכן לא צריך להיות ארוך?

תוכן ארוך ואיכותי הוא תמיד מעולה, אך כמו לכל כלל יש היוצא מן הכלל. הכירו את עולם האיקומרס.

אפשר לשים לב שבאמזון התוכן על המוצרים הוא די קצר, ונתון בבולטים – נקודות רלוונטיות שמעניינות את הגולש. כן, מדובר בעילוי התוכן, 70 מילים שמספקות את רב המידע ובאמת משפיעות על יחסי ההמרה.

לעומת אתרי תדמית, כמו הנ"ל, בו התוכן צריך להוות ערך סופר חשוב ומענה על מרבית משאלות הגולש בנושא אחד.

לסיכום,

תוכן הוא המלך בחיים ובאתרים, אין ספק. החלטות הגולש ממש מבוצעות על פי קריאה רופפת באתרי תדמית וקריאה די מעמיקה באתרי סחר. אכפתיות מהאתר תביא ליצירת תכנים מעולה ומאופיינים, כי בכל זאת מדובר בעסק שלכם. המשיכו להניע את התוכן, בצעו תוכנית קידום אתרים מקצועית והתוצאה לא תאחר להגיע.

תוכן בחיים ובאתרים

רוצים לקרוא שוב משהו ספציפי?
חבר צריך לדעת? שתפו אותו!
להצעת מחיר מלאו את הטופס