5 טיפים לקידום אתרים שבאמת יעבוד לכם.

בעולם הדיגיטלי שלנו כיום, ידוע שקידום אתרים הפך לכלי שיווק שמחייב כל בעל אתר אינטרנט. אם בעל עסק יבצע חיפוש בגוגל או בינג לשירות או למוצר שלו, סביר להניח שב-90% מהמקרים הוא ייראה את המתחרים שלו העיקריים בעמוד התוצאות הראשון. ואז מגיעות התובנות והשאלה הגדולה ביותר של כל בעל עסק ומקדם אתרים והיא "איך הם הגיעו לעמוד הראשון, לתוצאה הראשונה?". ובכן, אנחנו לא נבטיח לכם תשובה מדוייקת (כי אין אחת כזאת ואין שליטה על התוצאות) אבל אנחנו כן ניתן לכם את 5 הטיפים החזקים ביותר שלנו לקידום אתרים. בואו נתחיל

5 טיפים לקידום אתרים שבאמת עובד

1. טייטל ודיסקריפשן – תשקיעו בהם את חייכם

מקדמי אתרים לא באמת מבינים את החשיבות הגבוהה מאד של תגיות המטא בעמוד, פוסט או הקטגוריה. מדובר בכלי הכי קרוב בו אפשר להשתמש כדי להביא לגוגל על מגש של כסף את התשובה לשאליתא שמוצגת בעמוד, יחד עם חיזוק הCTR (קליק על תוצאה). ולכן, כך מומלץ לכתוב אותם:

טייטל-

שלבו את מילת המפתח כמילה הראשונה, לאחריה רשמו מילים מפוצצות ולסיום שם המותג.
דוגמא: מפעיל ימי הולדת | המפעיל שחוגג ביחד עם הילד | אילן מפעיל אירועים.

דיסקריפשן – 

שלא כמו הטייטל, את הדיסקריפשן לא חייבת לפתוח מילת המפתח, אך כן לשלב אותה במשפט הראשון תוך כדי שילוב חלק ממנה (במידה וזו ומדובר בשתי מילים) או ואריציה נוספת במשפט השני. והסוד הבא הוא: שימו כותרות H2 בתיאור! מדובר בשדרוג של פלאים בניראות ובהופעה.

2. מדיה עשירה – המלכה שתפסה את הכס

מדיה עשירה היא דרך נוספת להעביר לגוגל כי מדובר בעמוד/אתר מקיף במידע קשור המועבר בדרכים הבאות:

  • סרטוני וידיאו (בשילוב סכמת וידאו)
  • באנרים ותמונות ייחודיות
  • מצגות
  • תוכן דינמי
  • ועוד…

שילוב של מרכיבים אלו בעמוד גורם לכך שהגולש יותר אינטרקטיבי ובכך משפר את יחסי ההמרה להשארת פרטים, חיוג מהיר או רכישת המוצר שלכם. בנוסף, בעקבות שיעור נטישה נמוך וזמן שהייה מרובה יותר, העמוד הופך ליותר רלוונטי בעיני גוגל ולכן גם יישמח להציג אותו בין הראשונים ואולי אפילו ראשון 🙂

3. תוכן עשיר – המלך שלא וויתר על הכס

רק למען הסר ספק, תוכן הוא המלך וכנראה שהוא תמיד יהיה, למרות המדיה העשירה. וגם לתוכן עשיר יש כמה מרכיבים חשובים:

אינטרו (תוכן כניסה ראשוני למאמר)

שלבו פסקאת פתיחה קצרה, עניינית ושלבו בה את מילת המפתח (חובה!). כך למעשה גם הגולש וגם ה-crawler של גוגל יכולים להבין על מה הולך לדבר המאמר

תשובה מפורטת 

כאשר אתם עונים על שאילתת הגולש, שימו לב שאתם גם על שאלות מקיפות כמו מחיר, מיקומים שונים ונוספים (בית, משרד) ובעצם שלבו עוד תשובות לעוד שאלות בנושא.

כותרות משנה ושימוש נכון בהם

לא מעט ראינו כותרות H2, H3 לא נכונות בניסיון לבצע אופטימזיית תוכן די כושלת. אל תהיו כאלה! תבינו את המאמר שקיבלתם/כתבתם, ושימו לב למבנה ההירככי בו וכך תגדירו את הכותרות. אם אין להם מושג, הגדירו רק H2.

800-1000 מילים (בישראל, במקומות אחרים זה אף יותר).

כתבו לפחות 800 מילים, אחרת תימצאו פחות רלוונטיים מהמתחרים שלכם. כמובן, בנישה שדורשת את זה.

עוד מרכיבים חשובים

  • תוכן מקורי ורלוונטי.
  • קישורי סמכות לנתונים שמסופקים בתוכן (ויקיפדיה, רשויות וכו').
  • ועוד

 

4. קישורי נישה וקישורי חדשות

קישורים הם חלק בלתי נפרד מקידום אתרים, זה כבר ידוע. ההמלצה הגדולה ביותר שלנו היא: שלושה חודשים קשרו אל דף הבית מאתרי נישה רלוונטיים לפי אנקורים שונים לחיזוק המותג. לאחר מכן, תתחילו לקשר לעמודים לקידום גם מאתרי נישה, ולאחר חצי שנה – קמפיין אווטריץ' במספר אתרי חדשות בשתי אנקורים אחד לדף הבית ואחד לעמוד שירות/קטגוריית מוצרים.

5. עיצוב – להיות מקצועי ודיגיטלי בחווית משתמש

השקיעו בעיצוב האתר, תהיו מקצועיים והראו נוחכות דיגיטליים מתקדמת.

למה? ככה. גם הבלוג הזה מעוצב והוא לא מקודם. חווית משתמש היא חלק בלתי נפרד מקידום אתרים.

 

לסיכום,

אם תבצעו את 5 הטיפים לקידום אתרים שבאמת עובד, כפי שהסברנו כאן. עולם הקידום שלכם יורחב מבחינה מקצועית, האתרים שלכם יתקדמו יותר בגוגל ותהפכו בסופו של דבר למקדמי אתרים חריפים. אז אל תהססו ובהצלחה.

 

 

 

רוצים לקרוא שוב משהו ספציפי?
חבר צריך לדעת? שתפו אותו!
להצעת מחיר מלאו את הטופס